Įmonės Televizijos ir ryšio sistemos duomenys. Veiklos rūšys: Televizija.

Televizijos ir ryšio sistemos, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (41) 520295

Faksas: (41) 520542

Internetinė svetainė: www.tvc.lt

El. paštas: tvc@tvc.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Direktorius: Vytautas Marozas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 145213623

PVM kodas: LT452136219

Veiklos aprašymas
Adresas: Dvaro g. 140, LT-76199 Šiauliai

Įmonės Televizijos ir ryšio sistemos veiklos aprašymas.


TVC (UAB "Televizijos ir ryšio sistemos") yra specializuota kilnojamų televizinių stočių bei TV ir radijo integratorių kompanija.

Įmonė įkurta 1996 metais. Pagrindinis kompanijos uždavinys - įvairių sistemų integracija. Būstinė yra įsikūrusi Lietuvoje, Šiaulių mieste. Kitos įmonės atstovybes įkurtos Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje bei Kazakstane. TVC klientas - viešojo ir privataus sektoriaus nuo Rytų Europos iki Vidurio Rytų.

Mes projektuojame ir įgyvendiname įvairius, su televizine technika susijųsius sprendimus.Glaudūs santykiai su didžiausiais ir labiausiai patikimais televizinės įrangos gamintojais užtikrina sklandų sistemų integravimą į sudėtingas ir įvairialypes sąsajas.

Taipogi TVC projektuoja ir gamina individualius studijų baldus. Mes stengiamės patenkinti net išimtinius poreikius.

Pagrindinė kompanijos sėkmės priežastis yra kvalifikuoti specialistai, protingi inžineriniai sprendimai, susikalbėjimas su klientu. Mūsų komanda – jėga, kurianti ateitį Jums.

TVC padės Jūsų idėjoms tapti realybe ir lydės Jus per visą projektavimo laikotarpį, įrangos specifikacijos pasirinkimą, užsakymą, įrengimą, pristatymą, apmokymus ir garantinio serviso metu.

Elektroninis paštas