Įmonės Spraying Systems Co.: Ukmergės g. 223, Vilnius duomenys. Žemėlapis. Veiklos rūšys: Energetika, alternatyvioji energetika, Autoservisų ir degalinių įranga, Chemijos pramonė, gaminiai, Automobilių servisų įranga, Statybinė technika, Maisto pramonės įrenginiai, Vėdinimas, oro kondicionavimas, vėdinimo įranga, įrengimas, Medžio apdorojimo įrengimai, medžiagos, Plastmasė, plastmasės gaminiai, Technologinė, pramoninė įranga, įrengimas, Vandentiekio ir nuotekų įrenginiai, Vėdinimas, oro kondicionavimas.

Spraying Systems Co., UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2159714

Faksas: (5) 2159715

Internetinė svetainė: www.spray.com

El. paštas: info@spray.lt

Darbo laikas: I-V 09.00-17.30

Direktorius: Sigitas Žala

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 111800254

PVM kodas: LT118002515

Bankas: AB SEB bankas

Ats. sąskaita: LT307044060000991383

Veiklos aprašymas
Adresas: Ukmergės g. 223, 6 aukštas, LT-07156 Vilnius

Įmonės Spraying Systems Co. veiklos aprašymas.


Spraying Systems Co.- viena seniausiai ir sėkmingiausiai dirbančių visame pasaulyje įmonių, kuri daugiau kaip 75 metus specializuojasi, gamina ir parduoda aukštos kokybės pramoninius purkštukus, purškimo kontrolės sistemas, bei įvairius jų priedus. Savo klientams siūlanti ne tik aukštos kokybės produkciją, bet ir aukštos kvalifikacijos inžinierių konsultavimo paslaugas. Gaminama produkcija yra skirta energetikos, lengvosios, medienos, chemijos, maisto, elektronikos ir kitoms pramonės šakoms, kuri padeda užtikrinti ir išlaikyti klientų aukštą gamybos technologinį lygį.

Centrinė kompanijos būstinė yra Wheaton, Iljinojaus valstijoje, JAV.

Spraying Systems Co. privalumas ir stiprioji pusė - nuolatinis mokslo bei technikos pasiekimų ir moderniausių technologijų įdiegimas į gamybą. 1996 m. įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos sistema ISO 14001.Todėl savo klientams galime pasiūlyti produktus, kurie patenkina ir atitinka pasaulio rinkų reikalavimus. Kompanija turi 7 gamyklas ir daugiau kaip 90 atstovybių įvairiuose pasaulio regionuose.

Mūsų tikslas - suteikti klientui kompleksinį aukštos kokybės aptarnavimą.Sukurti ilgalaikius, glaudžius santykius su klientais, paremtus tarpusavio supratimu bei abipuse nauda.

Spraying Systems Co. darbuotojai ir vadovai ypač vertina kliento pasitikėjimą bei pasitenkinimą mūsų paslaugomis, tad purškimo sistemų mokslo raidos stebėjimas, jos kūrimas, inovacijų diegimas yra mūsų kasdienė veikla. Tai leidžia mums išlikti patikimais, atsakingais, lanksčiais verslo partneriais.

Elektroninis paštas