Įmonės Siemtecha duomenys. Veiklos rūšys: Architektai, projektavimas, Automatinė įranga, automatika, Statybos inžinerija, konsultacijos.

Siemtecha, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: +37052741540

Internetinė svetainė: www.siemtecha.lt

El. paštas: info@siemtecha.lt

Darbo laikas: 8:00 - 17:00

Direktorius: rimvydas-zilinskas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 302425323

PVM kodas: LT100004883412

Veiklos aprašymas
Adresas: J. Kubiliaus g. 23-101, LT – 09108, Vilnius

Įmonės Siemtecha veiklos aprašymas.


UAB „Siemtecha“ teikia konsultavimo, projektavimo, programavimo, projektų valdymo, garantinio, po garantinio aptarnavimo ir personalo mokymo paslaugas pastatų ir pramonės automatizavimo srityse.
Įmonė aktyviai dirba vandentvarkos, šiluminės energetikos, dujų paskirstymo ir perdavimo, medienos apdirbimo pramonės, maisto pramonės, farmacijos pramonės, statybos ir kitose srityse.
Įmonė „Siemtecha” jau ilgą laiką sėkmingai teikia profesionalius sprendimus ir paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse rinkose. „SiemTecha” yra įgyvendinusi daugiau nei 300 įvairių sričių projektų užsakovams iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Baltarusijos ir Rusijos.
“Siemtecha” inžinierių sukaupta ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leidžia užsakovams pasiūlyti optimalius sprendimus ir įrangą visuose projekto etapuose, nuo projektavimo bei įrangos parinkimo iki atidavimo eksploatacijai.

Elektroninis paštas