Įmonės PRAMUŠTGALVIS, visos reklamos paslaugos duomenys. Žemėlapis. Veiklos rūšys: Reklamos paslaugos, reklamos agentūros.

PRAMUŠTGALVIS, visos reklamos paslaugos

Įmonės duomenys

Telefonas: (41) 500341

Mob. tel.: 8 610 12222

Faksas: (41) 525244

Internetinė svetainė: www.pramustgalvis.lt

El. paštas: info@pramustgalvis.lt

Darbo laikas: I-V: 8:30 - 17:30

Direktorius: Darius Balčiūnas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 144950795

PVM kodas: LT449507917

Veiklos aprašymas
Adresas: Kauno g. 7, LT-78103, Šiauliai

Įmonės PRAMUŠTGALVIS, visos reklamos paslaugos veiklos aprašymas.


UAB “Pramuštgalvis” misija – teikti aukščiausios kokybės paslaugas,
atitinkančias reklamos paslaugų užsakovo
reikmes ir lūkesčius


UAB „Pramuštgalvis“ reklamos agentūra, kuri sėkmingai veikia jau nuo 1994 metų.

Apie bendrovę: UAB „Pramuštgalvis“ viena iš aktyviausiai šalyje veikiančių reklamos agentūrų. Bendras įmonės valdomų nuosavų patalpų plotas apie 1700 kv.m. Mūsų pastovių klientų sąraše - daugiau nei 2000 Lietuvos ir užsienio juridinių bei fizinių asmenų, tarp kurių „Baltik Vairas“, „Švyturys – Utenos alus“, „Topocentras“, „„Akropolis Šiauliai“, „Bauhof“, „Elektromarkt“, „Pepsi“, „Panevėžio statybos trestas“, „Traidenis“, „Mažeikių nafta“ ir daugelis kitų.
Rinkoje esame vertinami dėl išskirtinio dėmesio klientui, betarpiško bendravimo, lankstumo, operatyvaus darbų atlikimo, teikiamų paslaugų kokybės, originalių sprendimų ir modernaus požiūrio.

Siekiame vystyti tokius projektus, kurie garantuotų geresnes sąlygas verslui vystyti. Esame atviri naujovėms ir originalioms idėjoms, todėl didžiausią dėmesį skiriame modernių technologijų diegimui ir nuolatiniam darbuotojų kvalifikacijos kėlimui bei mokymui.

Spartų įmonės tobulėjimą lemia puiki siūlomų prekių bei paslaugų kokybė, lanksti kainų sistema, kompleksinis klientų aptarnavimas ir kvalifikuoti darbuotojai.

Mūsų darbuotojai yra jauni ir energingi žmonės, daugiausia su aukštuoju išsilavinimu, trokštantys tobulėti bei kurti, todėl galime didžiuotis stipria profesionalų komanda, orientuota į maksimalų kiekvieno paslaugų užsakovo poreikių ir lūkesčių išpildymą. Šiuo metu UAB „Pramuštgalvis“ dirba 24 darbuotojai.

Mums svarbūs žmonės. Mes suprantame, kad dirbame paslaugų sferoje, todėl darome viską, kad absoliučiai visi mūsų klientai ir vartotojai būtų aptarnauti kokybiškai. Paslaugų užsakovų neskirstome pagal projektų dydį ir apimtis, todėl nei vienam jų netrūksta mūsų dėmesio.

Esame išvystę ir profesionaliai teikiame šias paslaugas:
• Išorės ir vidaus reklamos projektavimas ir gamyba;
• plačiaformatė skaitmeninė spauda (bet kokia lanksti medžiaga);
• verslo dovanų (kepuraičių, marškinėlių, rašiklių ir kt.) importas ir spauda ant jų;
• spaudos darbai (vizitinės kortelės, brošiūros, lankstinukai, lipdukai, įmonių blankai, vokai, kalendoriai ir t. t.);
• dizaino paslaugos;
• prekyba vėliavomis ir vėliavų stiebais;
• sportiniai apdovanojimai;
• reklaminės kampanijos planavimas, tarpininkavimas ir jos patalpinimas, paskelbimas bet kurioje žiniasklaidos priemonėje;
• fotostudija;
• e-prekyba verslo dovanomis.

Elektroninis paštas