Įmonės MARISTIKA: Naujoji g. 130, Alytus duomenys. Rašyti mums. Veiklos rūšys: Stiklas, stiklo gaminiai.

MARISTIKA, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (315) 76333

Faksas: (315) 70464

Internetinė svetainė: www.maristika.lt

El. paštas: glass@marisa.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Direktorius: Raimundas Jegelevičius

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 110679643

PVM kodas: LT106796413

Veiklos aprašymas
Adresas: Naujoji g. 130, LT-62175 Alytus

Įmonės MARISTIKA veiklos aprašymas.


Uždaroji akcinė bendrovė „Maristika“ įkurta 1995 m. Tai privataus kapitalo įmonė, priklausanti įmonių grupei „Marisa“, kuri stiklo verslą plėtoja jau nuo 1994 m. UAB „Marisa“ yra turto valdymo bendrovė, kontroliuojanti keletą antrinių įmonių, užsiimančių stiklo prekyba, apdorojimu ir transportavimu.

UAB „Marisa“ yra vienintelė stiklo pramonės koncerno SAINT–GOBAIN atstovė ne tik Lietuvoje, bet Latvijoje ir Kaliningrado srityje. Įmonė sėkmingai stiklo verslo plėtrai yra įsteigusi savo dukterines įmones Marisa SIA, Latvijoje ir Baltyjskoje steklo, Kaliningrado srityje.

Per daugiau nei dešimt veiklos metų UAB „Marisa“ sukaupta patirtis leidžia bendrovei pasiūlyti geriausias stiklo parinkimo ir pritaikymo galimybes būsto, biurų ir komercinių patalpų srityse.

UAB „Maristika“ yra viena pagrindinių stiklo tiekėjų Lietuvos rinkoje, prekiaujanti visų rūšių stiklu ir užima labai stiprias pozicijas (apie 40%) Lietuvos žaliavinio stiklo rinkoje. Įmonė sėkmingai dirbdama nuo įmonės veiklos pradžios labai stipriai išplėtė stiklo žaliavos asortimentą ir šiandien pasinaudodama rezervais gali iš sandėlio pasiūlyti pirkėjui jo pageidaujamą stiklo rūšį. Šiuo metu „Maristika“ stiklo rūšių pasiūla yra išties didelė, be to, prekiauja ir kitomis medžiagomis skirtomis stiklo paketų gamybai ir stiklo priežiūrai.

Sandėliuose nuolat atnaujinamos atsargos (daugiau kaip 130 stiklo rūšių) leidžia lanksčiai reaguoti pagal klientų pageidavimus ir skubiai įvykdyti pageidaujamo stiklo pristatymą.

Elektroninis paštas