Įmonės Manfredas ir Ko duomenys. Veiklos rūšys: Drabužiai, aksesuarai, priedai, Avalynė, avalynės priedai, prekyba, Apranga, avalynė.

Manfredas ir Ko, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: +37068237139

Internetinė svetainė: www.tripshop.lt

El. paštas: manfredasirko@gmail.com

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 302726351

PVM kodas: LT100006676519

Veiklos aprašymas
Adresas: H. Manto g. 13, LT-92130, Klaipėda

Įmonės Manfredas ir Ko veiklos aprašymas.


„Tripshop“ gatvės aprangos stilių Lietuvoje puoselėja nuo 2007-tųjų, kuomet atidarėme pirmąją internetinę parduotuvę, skirtą visiems, pasiilgusiems šviežių mados vėjų. Nuolat stengiamės pristatyti žymiausias drabužių ir avalynės kolekcijas bei naujasius modelius, tad dabar savo parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlome gausybę firminių prekės ženklų iš viso pasaulio – tiek pripažintų gatvės mados veteranų, tiek savitą stilių kuriančių laisvalaikio aprangos bei batų gamintojų: Adidas, Alpha industries, Cheap Monday, DC, Dickies, Fila, Labadiena, New Era, Vans, Stussy, HUF, Polar, Makia, New Balance, Herschel, Champion, Dr. Martens, Ridge, Jasson Markk, Mi-Pac, Magenta, Stance ir kt.
Sau patinkančius, itin aukštos kokybės rūbus ar batus, mūsų lentynose suras visi, norintys atrodyti jaunatviškai ir stilingai – net ik vyrai, moterys, merginos ir vaikinai, bet ir vaikai.
Didžiają dalį „Tripshop“ asortimento sudaro garsiausių pasaulyje firminių prekės ženklų batai bei rūbai, bet taip pat rasite ir daugybę kitų aksesuarų: nuo kepurių iki kojinių, kuprinių, riedlenčių ar įrangos slidinėjimui. Lentynose taip pat surikiuoti: akiniai, diržai, šalikai, pirštinės, piniginės bei apatinis trikotažas.
Kviečiame apsilankyti parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ar pasižvalgyti po firminių drabužių lentynas internete – tripshop.lt, kur visad gausu solidžių pasiūlymų už ypač mažą kainą.

Elektroninis paštas