Įmonės LIGNESA: Taurai, Tauragės r. duomenys. Rašyti mums. Veiklos rūšys: Žuvis, žuvies produktai, jūros gėrybės.

LIGNESA, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (446) 62004

Faksas: (446) 62004

Internetinė svetainė: www.lignesa.lt

El. paštas: lignesa@lignesa.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 279431010

PVM kodas: LT794310113

Veiklos aprašymas
Adresas: Taurai, LT-72114 Tauragės r.

Įmonės LIGNESA veiklos aprašymas.


Šiandien UAB "Lignesa" turi filialus Vilniuje ir Alytuje. Tai leidžia užtikrinti nuolatinį šviežios produkcijos tiekimą šalyje.

Nuo įkūrimo pradžios pagrindinė įmonės veikla žuvų ir žuvų produktų paruošimas, perdirbimas ir konservavimas. Įmonėje perdirbamos jūrų ir vandenynų žuvys importuotos iš užsienio šalių, daugiausia iš Norvegijos, Švedijos, Islandijos, Argentinos, Kanados, Škotijos taip pat žuvys sugautos Baltijos jūroje ir Lietuvos ežeruose. Daugiausia perdirbama silkių, skumbrių, lašišų, jūros lydekų ir ešerių, menkių, karpių, karšių bei kitų žuvų.

2003 m. UAB "Lignesa" įteiktas ES kokybės sertifikatas suteikiantis galimybę eksportuoti savo produkciją į ES šalis. Taip pat šiais 2003 m. įmonė buvo pripažinta geriausia Tauragės rajone.

UAB "Lignesa" produkcijos asortimentas labai platus. Kiekvienas, net ir išrankiausias, gali rasti tinkamą produktą. Pamėgta ir gerai įvertinta vytinta žuvis, daug įvairių karštai bei šaltai rūkytų, sūdytų žuvų, taip pat įvairių žuvų mišrainių. Visi gaminiai gaminami ekologiškai švarūs ir atitinka ES kokybės standartus. Įmonė savo produkciją realizuoja ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuoja į užsienio šalis, pvz., Vokietiją, Lenkiją, Airiją ir kitas.

Elektroninis paštas