Įmonės KAZACHSTANO AMBASADA duomenys. Veiklos rūšys: Ambasados, konsulatai.

KAZACHSTANO AMBASADA

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2122123

Faksas: (5) 2313580

Internetinė svetainė: www.kazbalt.org

El. paštas: kazemb@iti.lt

Darbo laikas: I-V 09.00-18.00

Direktorius: Oleg Brylin

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 125255223

Bankas: Ūkio bankas

Ats. sąskaita: LT447010400001700914

Veiklos aprašymas
Adresas: Upės g. 5, LT-09308 Vilnius

Įmonės KAZACHSTANO AMBASADA veiklos aprašymas.


Informacinė Baltijos šalių ir Kazachstano Respublikos prekybos ir pramonės asociacija „KazBalt“

Gerbiami Ponai!

Šiandien galima užtikrintai pasakyti, jog mūsų Asociacija “KazBalt”, kuri pradėjo savo veiklą kaip organizacija, teikianti paslaugas savo nariams Kazachstano Respublikoje bei Baltijos Šalyse, praaugo savo apibrėžtas ribas ir išplėtė savo veiklą Azijos regiono šalyse ir Europoje. Tačiau mes sąmoningai nekeičiame mūsų prekės ženklo, pagerbdami jo įkūrėjus.
Pastoviai plečiant savo atstovybių tinklą Europoje bei Azijoje, mes esame pasirengę atvirai aptarti jūsų pasiūlymus bendradarbiauti. Mes taip pat pasirengę aptarti jūsų pasiūlymus atidaryti naujus mūsų organizacijos biurus.
Jūsų dėmesiui, šiuo metu mes išplėtėme mūsų teikiamų paslaugų sąrašą ir pavirtome klasikine konsultacine įmone, kuri geba suteikti visapusišką pagalbą įmonėms ir organizacijoms skirtinguose regionuose. Mūsų specialistai gali pravesti analitinius tyrimus įvairiose žmogiškosios veiklos srityse Europoje ir Azijoje.
Esame pasirengę padėti šiais klausimais:

Bankininkystės veikla
Statybos
IT- technologijos
Jurisprudencija
Draudimas
Informacija
Turizmas ir vizų iforminimas
Verslo susitikimų organizavimas
Transportas ir komunikacijos
Krovinių ekspedijavimas
Leidyba, Ryšiai su visuomene
Telekomunikacijos
Lengvoji ir maisto pramonė
Žemės ūkis
Pramonė
Naftos ir dujų sektorius

Dinamiškai kintančios rinkos sąlygos, jos nuolati stebėsena, leidžia mums atlikti klasikinius marketingo tyrimus kliento prašymu. Mes siūlome įvairias schemas naujų žaidėjų prisijungimui ir įsitvirtinimui Azijos rinkose, padėdame sukurti investicijų politikos schemas ir strategijas.

Neseniai tapo labai populiari veikla ir specialistų, kurie galėtų vadovauti ir atstovauti Azijos bendrovėms Europos regione paieška. Baltijos biuras pasiteisina galimybe greitai atsirasti bet kokioje Europos dalyje ir veikti įmonės vardu artėjančių susitikimų parengiamojoje veikloje. Mes jau Europoje. Mūsų specialistai integruoti į euro zoną, o puikus rusų ir kai kurių Europos kalbų išmanymas, leidžia greitai išspręsti šiuolaikinio verslo dabartines problemas Europoje ir Azijoje.

Išbandytos ir patikrintos schemos šiandien leidžia mums pasiūlyti garantuotas prekių ar produktų pardavimo Azijos rinkoje schemas.
Kompetentingi juristai parems jus įvairių šalių teisinėje srityje. Patikimumas, išankstinis kliento patikrinimas, jo finansinis pajėgumas - visa tai yra labai svarbu šiuolaikiniam verslui.
Šiandien mes pradėjome globalujį projektą, siekiant suvienyti mūsų atstovybes, biurus, vartotojus, partnerius ir asociacijos narius viename verslo tinkle su didžiulėmis konsultavimo internetu ir pagalbos per modernias ryšio priemones galimybėmis. Viena duomenų bazė aptarnaus visus mūsų klientus ir partnerius įvairiose Eurazijos regiono dalyse. Daugiau informacijos apie projektą.
Mes už tai, kad jūsų verslas taptų stipresnis, platesnis ir ilgalaikis. Europa ir Azija yra netoli, "KazBalt" visada šalia.

Elektroninis paštas