Įmonės Jugma duomenys. Veiklos rūšys: Auditas, buhalterinė apskaita.

Jugma

Įmonės duomenys

Telefonas: 8 657 64300

Mob. tel.: 8 657 64300

Internetinė svetainė: jugma.lt

El. paštas: info@jugma.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-18:00

Direktorius: Audronė Makrickienė

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 302817420

PVM kodas: LT100009934014

Bankas: Buhalterine apskaita

Veiklos aprašymas
Adresas: Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

Įmonės Jugma veiklos aprašymas.


Buhalterine apskaitaViena iš UAB Jugma specializacijų - buhalterinės paslaugos ir buhalterinė apskaita. UAB Jugma įsikūrusi Vilniuje, atlieka apskaitos paslaugas nuo pirminių dokumentų iki metinės finansinės atskaitomybės. Užsiema apleistos buhalterijos tvarkymu sutvarko buhalterių ar kitų apskaitos įmonių neteisingai tvarkyta buhalterinę apskaitą. UAB Jugma gali pasiūlyti visapusį paslaugų paketą, kompleksinius sprendimus verslui už protingą buhalterinių paslaugų kainą.

Sudarydami sutarti su UAB Jugma įmone gaunate ne tik kokybiškas buhalterines paslaugos, bet ir puikią galimybę naudotis ne tik standartinėmis buhalterinėmis paslaugomis bet ir gaunate kvalifikuotos komandos konsultacijas, sutaupote daug lėšų, kadangi nebereikia pirkti daug kainuojančių teisininko paslaugų su verslu arba mokesčiais susijusiais klausimais. Visas konsultacijas teikia mokesčių ir apskaitos ekspertai. Uab Jugma klientai kartą ar kelis kartus per mėnesi pateikia įvairius su buhalterine apskaita susijusius dokumentus arba tiesiog susiveda dokumentus tiesiogiai į specialią buhalterinių paslaugų skaičiavimo sistemą. Gave vienokiu ar kitokiu atveju dokumentus atsakingai juos peržiūrime ir apdorojame. Apdoroję finansinius dokumentus sudarome ir pateikiame įvairias su veikla susijuses ataskaitas mokesčių administratoriams ar kitoms Lietuvos Respublikos institucijoms. Mūsų klientai nebebendrauja su valstybine mokesčių inspekcija (VMI), valstybine socialinio draudimo fondo valdyba (VSDFV), muitinės departamento auditoriais. Taip pat UAB Jugma atstovauja visus savo klientus įvairių institucijų susijusiu buhalterine apskaita patikrinimo metu.

Mūsų įmonėje įdiegtos šiuolaikiškos buhalterinių paslaugų programinės sistemos, įgyta nauja biurio technika baldai, kompiuterinė technika ir šiuolaikiškai neformaliai įrengtas ofisas. Mes teikiame buhalterines paslaugos nuotoliniu būdu mūsų klientai gali prisijungti iš betkurios pasaulio vietos bet kuriuo metu ir matyti visą jiems aktualią informacija. Tokiu būdu buhalterines paslaugos valdomos ir kontroliuojamos žymiai paprasčiau ir patogiau, nebereikia važiuoti kiekvieną mėnesį į mūsų ofisą ir vežti apskaitai reikalingus dokumentus. Viskas daroma nuotoliniu būdu pateikiant pirminius dokumentus sistemai ir patyrę buhalteriai jau gali imtis darbo apdorojant juos.

UAB Jugma užtikrina aukštą buhalterinių paslaugų kokybę nuolatos keldama savo darbuotojų kvalifikaciją ir leisdama juos į įvairius su buhalterinę apskaitą susijusius seminarus, kvalifikacijos kelimo kursus, visi darbuotojai aprūpinami aktualia finansine literatūra. UAB Jugma teikiamos buhalterines paslaugos tikrai už protingą kainą - nauji klientai gauna nuolaidas. Mūsų buhalterinės paslaugos kaina prasideda nuo 59 eur / mėn.

Elektroninis paštas