Įmonės Iss pastatų valda duomenys. Veiklos rūšys: Skalbyklos, valyklos.

Iss pastatų valda, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2462275

Faksas: (5) 2462276

Internetinė svetainė: www.lt.issworld.com

El. paštas: pastatuvalda@pastatuvalda.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Direktorius: Liutauras Daubara

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 300144530

PVM kodas: LT100002075510

Veiklos aprašymas
Adresas: Laisves pr. 3, LT-04215 Vilnius

Įmonės Iss pastatų valda veiklos aprašymas.


UAB „ISS pastatų valda“ teikia integruotas valymo, biuro valdymo bei pastatų priežiūros paslaugas. Taupydami Jūsų laiką, žmogiškuosius bei finansinius resursus, pateikiame geriausią Jūsų įmonei skirtą sprendimą. Būdami globalios ISS Worldwide įmonės dalimi, galime perimti užsienio kolegų patirtį bei pritaikyti ją vietinei rinkai.

Esame sukaupę didelę valymo paslaugų patirtį, žinome aukštus lietuviškos rinkos reikalavimus, todėl esame tikri savo konkurenciniu pranašumu joje. Profesionaliai prižiūrėtos patalpos apie Jūsų įmonę sukurs malonų įspūdį bei saugią ir sveiką darbo aplinką. Mūsų įgūdžiai šioje srityje yra pagrįsti ilgalaike patirtimi ir savo darbą išmanančių specialistų, žinančių apie įvairias dangas, valymo priemones bei įrankius, darbu. Be kasdieninių valymo darbų, kuriuos paprastai atliekame po klientų darbo valandų, prireikus mūsų darbuotojai atvyksta ir dienos metu, kad likviduotų netikėtai atsiradusius nešvarumus, pavyzdžiui, išplautų parduotuvės grindis, nuvalytų stiklines viešbučio duris arba sutvarkytų biuro virtuvę.

Be kitų valymo darbų siūlome gėlių priežiūros paslaugą, plauname įvairius audinius, užsakome ir išdėstome higienos reikmenis (tualetinį popierių), keičiame purvą ir drėgmę sugeriančius kilimėlius bei saugos nuo vabzdžių priemones.

Bendrieji pastato valdymo darbai išlaisvins Jus nuo kasdieninių su nekilnojamu turtu susijusių rūpesčių – tai ventiliacija neveikia, tai lemputės perdegė, tai fojė grindys purvinos ir nuomininkai reiškia nepasitenkinimą. Tokių problemų sprendimas paprastai reiškia daug skambučių, nuolatinį stresą ir tam sugaištą didesnę dalį dienos. Galite pasirinkti iš trijų – užsiimti priežiūros darbais patys, mokėti personalui arba užsisakyti reikiamas paslaugas. Dažniausiai nusprendžiama į pagalbą pasitelkti profesionalią įmonę. Siūlome Jums visų su nekilnojamo turto priežiūra susijusių paslaugų paketą. Paslaugų paketas garantuoja tai, kad pastate nebebus neatliktų darbų dėl įvairių paslaugas teikiančių firmų paslaugų ribotumo.

Siūlydami platų paslaugų spektrą galime patenkinti daugumą Jūsų poreikių, susijusių su nekilnojamu turtu ir biuru. Bendradarbiaudami su Jumis parengiame Jums tinkamą efektyvią paslaugų koncepciją. Mes stengiamės iš paslaugų siūlytojo tapti partneriu garantuodami mūsų paslaugų profesionalumą, kokybę ir siūlydami Jums alternatyvas su gerai apskaičiuotu rizikos lygiu. ISS sąskaitų apmokėjimas Jums reiškia kaštų mažinimą, patogumą ir galimybę gilintis į savo pagrindinę veiklą.

Elektroninis paštas