Įmonės Horekos servisas duomenys. Veiklos rūšys: Maisto pramonės įrenginiai, Kavinių, barų, restoranų įranga, Šaldymo įranga, įrengimas.

Horekos servisas, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: 863099009

Internetinė svetainė: irangarestoranams.lt

El. paštas: andrius@irangarestoranams.lt

Darbo laikas: 09.00 - 18.00

Direktorius: Andrius Anisimenka

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 304502590

PVM kodas: LT100010946013

Veiklos aprašymas
Adresas: Gėlių g. 99, Ringaudų k., LT-53337, Kauno r.

Įmonės Horekos servisas veiklos aprašymas.


ĮrangaRestoranams.lt - Prekiaujame visa įranga restoranams, virtuvei, barui, gamybos cechams, valgykloms.

Įmonėje dirba darbuotojai, kurių per ilgus metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti išskirtinius sprendimus maitinimo įstaigoms – Įranga virtuvei ir inventorius salei iš vienų rankų.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Projektuojame objektus, atsižvelgdami ir technologinius skaičiavimus. Todėl įregimus parenkame ir išdėstome pritaikydami juos prie Jūsų patalpų.

Išsprendžiame ir kitą dilemą, kuri užgriūna verslininkus, t.y. įrangos atvežimas, montavimas, testavimas, aptarnavimas, garantinis servisas.
Atlikus montavimo darbus, konsultuojame darbuotojus apie darbą su įrengimais. Taip didiname komandos produktyvumą, našumą ir įrenginių naudojimo ilgaamžiškumą. Perkame įrangą ir įrankius tiesiai iš gamintojo. Todėl galime pasiūlyti ne tik kokybę, bet ir patraukliausią kainą Lietuvoje.

Veiklos sritys:
Įranga restoranams, barams, kavinėms
Maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai
Projektavimas
Šaldymo įrenginiai

Pagrindiniai produktai: Įranga restoranams, įranga kavinėms, įranga barams, įranga virtuvėms, virtuvės reikmenys, restoranų reikmenys, horeca servisas, kavos aparatai, viryklės, griliai, konvekciės krosnys, konvekcinės krosnelės, marmitai, šaldytuvai, indaplovės, šaldikliai, šaldytuvai ir kt.

Elektroninis paštas