Įmonės EuroEGO LTD duomenys. Rašyti mums. Veiklos rūšys: Parodos, mugės, parodų, mugių organizavimas, įranga, Reklamos paslaugos, reklamos agentūros, Reklamos skydai, vitrinos.

EuroEGO LTD, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: 860631237

Mob. tel.: 860512959

Faksas: (5) 2060814

Internetinė svetainė: www.euroego.lt

El. paštas: info@euroego.lt

Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00

Direktorius: tomas-sutkus

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 302561309

PVM kodas: LT100005734010

Veiklos aprašymas
Adresas: P. Lukšio g. 7, LT-08221, Vilnius

Įmonės EuroEGO LTD veiklos aprašymas.


Pagrindinė veikla labai trumpai - Ekspoziciniai mobilūs parodų stendai, Reklamos gamyba, Nuoma.

Prekiaujame, Gaminame, Surenkame, Nuomojame: dvipusiai ekspoziciniai stendai, informaciniai parodų stovai, brošiūrinės, parodų ir mugių įranga, prezentaciniai reklaminiai info stalai parodoms, vėliavų stiebai, pertvaros, įvairūs ekspoziciniai mobilūs stendai, informacinės lentelės, eilių barjerai su virvėmis, rollup, prekybiniai stendai, parodinės konstrukcinės sistemos, prezentaciniai stendai, grindų stovai, eilių atitvarai su juostomis, foto sienelės, ekspozicijų stendai, vitrinos ir iškabos, pastatomi stendai, reklaminiai skydai, degustaciniai staliukai, šviesdėžės, popup ir snapup sistemos, vidaus ir lauko stendai, click rėmeliai, plastikiniai ir aliumininiai reklaminiai rėmai, reklaminės iškabos, ekspozicinės sienelės, baneriai ir kt. Gaminame pagal pageidavimus, bei individualius užsakymus!

Paslaugos: apipavidalinimas ir dizaino darbai, maketavimas, plakatų gamyba, foto redagavimas ir retušavimas, internetinių FLASH banerių kūrimas, animacijos ir video gamyba ir kt.

Elektroninis paštas