Įmonės Biuro pasaulis duomenys. Žemėlapis. Veiklos rūšys: Baldai, prekyba, Reklama, dizainas, verslo dovanos, Kompiuteriai, kompiuterių įranga, dalys, Leidyba, Galanterija, bižuterija, Biuro technika, įranga, reikmenys, Kanceliarijos prekės, Kompiuterių programinė įranga, programavimas, Popierius, kartonas, popieriaus, kartono gaminiai, Spaustuvės, įranga, medžiagos.

Biuro pasaulis, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2361940

Faksas: (5) 2361941

Internetinė svetainė: www.biuropasaulis.lt

El. paštas: info@biuropasaulis.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 122624188

PVM kodas: LT226241811

Veiklos aprašymas
Adresas: Vilkpėdės g. 20, LT-03151 Vilnius

Įmonės Biuro pasaulis veiklos aprašymas.


JŪSŲ BIURO PREKIŲ IR KITŲ KANCELIARINIŲ PREKIŲ ORGANIZAVIMĄ VYKDOME UŽ JUS

Savo veiklą organizuojame ir vykdome taip, kad galėtume visas Jūsų biuro organizacines funkcijas atlikti už Jus. Prekių asortimentą formuojame taip, kad jame rastumėte ne tik visas Jums reikalingas kanceliarines prekes, bet ir biuro baldus, įrangą, eksploatacijos ir kitus reikmenis. Esame didžiausia biuro prekių tiekėja Lietuvoje, todėl savo klientams siūlome didelį prekių asortimentą, kuriame rasite prekes atitinkančias kainos ir kokybės santykį, išskritines prekes, verslo dovanas ir kt. Asortimentą suskirstėme grupėmis - siekiame, kad Jums būtų paprasta išsirinkti.

Su visais savo klientais siekame užmegzti partneryste paremtus santykius – aiškinamės Jūsų biuro poreikius, diskutuojame biuro kanceliarijos klausimais, siekiame padėti klientui išsirinkti tinkamiausią sprendimą tiek vizualiai, tiek finansiškai.

SIEKIAME NAUDOS SAVO KLIENTAMS
Savo veikla siekiame sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus prisiimdami visas Jūsų biuro problemas sau. Atvyksime į Jūsų biurą ir atliksime biuro organizacinį patikrinimą – kokius spausdintuvus, popierių ir spausdinimo kasetes naudojate, kokiais kiekiais spausdinate ir pan. Išanalizavę Jūsų veiklos procesus pasiūlysime Jums optimaliausią, kartais net nereikalaujantį finansinių investicijų, sprendimo variantą.

Per ilgą darbo laiką pasirašėme bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 40 tūkstančių klientų, su kuriais nuolat palaikome ryšį bei siekiame užtikrinti visapusišką jų aprūpinimą biuro reikmenimis, ieškome jiems tinkamiausių sprendimų ir kartu išsprendžiame visas biuro problemas.

SIEKIAME KOKYBĖS KIEKVIENAME PROCESO ETAPE, BENDRADARBIAUJAME TIK SU PATIKIMAIS, KOKYBIŠKĄ PRODUKCIJĄ SIŪLANČIAIS PARTNERIAIS
Kad savo klientams galėtume teikti tik tęstines ir aukštos klasės paslaugas, savo veiką sertifikavome ISO kokybės standartu, aktyviai tobuliname savo vidaus politiką. Įmonės darbuotojams nuolat rengiame mokymus, skatiname juos tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.

Savo asortimentą formuojame tik su patikimais, aplinką tausojančiais tiekėjais, kurie siūlo kokybišką produkciją. Prieš siūlydami naujas prekes savo klientams pirmiausia patys jas išbandome.

Elektroninis paštas