Įmonės BALTIC PETROLEUM: Senasis Ukmergės kel. 4, Vilnius duomenys. Veiklos rūšys: Kuras, naftos produktai.

BALTIC PETROLEUM, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2163377

Faksas: (5) 2619782

Internetinė svetainė: www.degaline.lt

El. paštas: info@balticpetroleum.lt

Darbo laikas: I-V 07.00-16.00

Direktorius: Ona Šatochina

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 111703588

PVM kodas: LT117035811

Veiklos aprašymas
Adresas: Senasis Ukmergės kel. 4, Užubalių k., LT-14013 Vilniaus r., Vilnius

Įmonės BALTIC PETROLEUM veiklos aprašymas.


Uždaroji akcinė bendrovė "Baltic Petroleum" įkurta 2000 m. birželio 26 d. Bendrovės pagrindinė veikla – mažmeninė prekyba naftos produktais. 2001 metais buvo atidarytos ir pradėtos eksploatuoti pirmosios naftos produktų degalinės, o 2001 metų pabaigoje bendrovė jau eksploatavo 37 degalines, išsidėsčiusias po visą Lietuvą. 2003 metais degalines, neatitikusias Europos Sąjungos ir Lietuvos teisės aktų keliamų reikalavimų, buvo pradėta rekonstruoti - įrengiamos šiuolaikiškos, modernios degalines su parduotuvėmis. Šalia naftos produktų degalinių buvo pradėtos statyti ir suskystintų dujų degalinės.
Šiuo metu visoje Lietuvoje yra 43 degalinės su UAB "Baltic Petroleum" prekiniu ženklu. Visose prekiaujama benzinais bei dyzelinu, 40 degalinėse prekiaujama automobilinėmis dujomis, 21-oje degalinėje galima įsigyti ūkininkam skirto žymėto dyzelino. 32-se degalinėse yra parduotuvės, kuriose prekiaujama automobilių reikmenimis, alkoholiniais gėrimais, maisto ir kitomis prekėmis.
UAB "Baltic Petroleum" savo darbuotojams kelia pačius aukščiausius reikalavimus, todėl kiekvienas degalinės klientas visoje Lietuvoje yra laukiamas ir maloniai aptarnaujamas.UAB "Baltic Petroleum" įkurta 2000 metais birželio 26 d. Nors bendrovė veikia neseniai, tačiau jau tapo konkurentabiliu verslo subjektu intensyvioje, aštrioje bei dinamiškoje konkurencinėje aplinkoje. Džiaugiamės, kad tapome viena iš didžiausius degalinių tinklus Lietuvoje turinčių bendrovių.
Mūsų tikslai:

- pažinti ir suprasti klientų poreikius bei juos patenkinti

- plėsti teikiamų paslaugų asortimentą, gerinti kokybę

- teikti paslaugas visoje Lietuvoje

- augti kartu su savo klientais
Mūsų principai:

- sąžiningumas ir atsakingumas

- nepertraukiamas tobulėjimas
Mus lydi:

- energija ir kūrybingumas
Mūsų logotipo spalvos – mėlyna ir oranžinė, vaizduojančios vandenį ir ugnį. Vanduo – tai gyvybės šaltinis, ugnis – energijos simbolis.

Elektroninis paštas