Įmonės ĄŽUOLŲ PYNĖ duomenys. Rašyti mums. Veiklos rūšys: Laiptai, turėklai, gamyba, įrengimas.

ĄŽUOLŲ PYNĖ, UAB

  •  

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2355230

Internetinė svetainė: www.azuolupyne.lt

El. paštas: info@azuolupyne.lt

Darbo laikas: I-V: 09:00-16:00

Direktorius: Antanas Valaitis

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 120813140

PVM kodas: LT208131418

Veiklos aprašymas
Adresas: Žilvyčio g. 2, LT-13263, NEMĖŽIO K. NEMĖŽIO SEN. VILNIAUS R.

Įmonės ĄŽUOLŲ PYNĖ veiklos aprašymas.


UAB „Ąžuolų pynė“ buvo įkurta 1991 m. privataus kapitalo pagrindu. Pagrindinis mūsų įmonės veiklos pobūdis yra nestandartiniai medienos gaminiai: laiptai, baldai, jų projektavimas bei gamyba. Atsiradus gamybiniams poreikiams įmonėje buvo įkurta lentpjūvė, o gamyboje pradėtos naudoti amerikietiškos medžio džiovyklos. UAB "Ąžuolų pynės" reorganizavimo dėka pagerinome gaminių kokybę ir gamybos proceso efektyvumą ir pradėjome gaminti kietmedžio ruošinius.
Jeigu Jums prireikė laiptų arba ieškote originalių bei patogių baldų savo būstui ar įstaigai, kreipkitės į mūsų specialistus. Originalaus dizaino, patvarūs laiptai bei baldai bus pagaminti pagal Jūsų pateiktą idėją, eskizą, nuotrauką arba pagal mūsų pasiūlytą projektą. Įmonėje dirbantys dizaineriai ir architektai išmano savo darbą, todėl sukurs būtent tai, ko norite.
UAB "Ąžuolų pynė“ gamina nestandartinius laiptus, duris, lovas, virtuvės ir kitus baldus iš medžio masyvo, plokštės arba faneruotės. Taip pat pardavinėjame sausas arba šlapias malkas, kuro briketus, džiovintas ąžuolo, uosio, klevo ir juodalksnio lentas.

Elektroninis paštas