Įmonės AV PROJEKTAI duomenys. Veiklos rūšys: Reklamos skydai, vitrinos.

AV PROJEKTAI, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (672) 05418

Internetinė svetainė: www.avp.lt

El. paštas: info@avp.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Direktorius: Arūnas Gečiauskas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 301793315

PVM kodas: LT100004183811

Veiklos aprašymas
Adresas: Žygio g. 90-103, LT-08009 Vilnius, Molėtai

Įmonės AV PROJEKTAI veiklos aprašymas.


UAB „AV projektai“ – patikima ir patyrusi medienos produktų, skirtų sodui, sodybai ar poilsiavietei, gamybinė įmonė. Mes gaminame, parduodame ir įrengiame natūralaus medžio sodo namelius, vasarnamius, pirtis, tvoras, pavėsines, įrankių namelius (ūkinius pastatus), sandėliukus, taip pat prekiaujame statybine mediena ir kitais medienos produktais. Savo gaminiams naudojame ekologiškas sibirines pušis ir egles, suteikiančias mūsų produktams puikias technines ypatybes ir estetišką išvaizdą. Atliekame kiekvieno gaminio kokybės kontrolę ir suteikiame garantiją.

ūsų tikslas – pasiūlyti Jums kokybiškų medienos gaminių už priimtiną kainą bei suteikti puikų aptarnavimą. Įsigydami prekių pas mus – ir standartinių, ir pagamintų pagal specialų užsakymą, – Jūs ne tik džiaugsitės puikiais medienos gaminiais, bet ir gausite profesionalias paslaugas, sutaupysite laiko.

Jums pageidaujant, užsakymą įvykdysime „iki raktų“: Jūsų įsigytą vasarnamį, pirtį ar sodo namelį pastatysime Jūsų sklype. Jei norėsite patys namelį statyti, pateiksime išsamią surinkimo instrukciją, konsultuosime visais kilusiais klausimais: kaip įrengti pamatus, pastatyti namelį, apsaugoti jį nuo aplinkos poveikio ir kt. Visų mūsų gaminių kiekviena detalė yra žymėta, tad surinkti patiems yra paprasta.

Maloniai prašom kreiptis į mus: padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą, suteiksime išsamias konsultacijas ir visą reikiamą pagalbą. Įsigykite ekologiškos, estetiškos, kokybiškos ir praktiškos medienos produkcijos tiesiai iš gamintojo!

* Prie gaminių nurodytos kainos su PVM. Į kainą įskaičiuota visa medinė ir stiklinė dalis. Surinkimas (pastatymas) neįskaičiuotas. Sodo nameliui, vasarnamiui ir kt. gaminiams surinkti reikės įsigyti vinių, stogo lentoms ir bituminėms čerpelėms prikalti.

Elektroninis paštas