Įmonės Arte nova duomenys. Veiklos rūšys: Trikotažas, trikotažo gaminiai.

Arte nova, UAB

  •  

Įmonės duomenys

Mob. tel.: +37068307728

Internetinė svetainė: alma-lingerie.lt

El. paštas: info@alma-lingerie.lt

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 1350259532

Veiklos aprašymas
Adresas: A. Stulginskio g. 41G, LT-48313 Kaunas

Įmonės Arte nova veiklos aprašymas.


Elektroninė parduotuvė Alma Lingerie prekiauja apatinio trikotažo gaminiais bei maudymosi kostiumėliais. Šiuo metu mes bendradarbiaujame su maudymosi kostiumėlių gamintoju Aquarilla ir apatinio trikotažo gamintoju Gorteks.

Lenkų kompanija Gorteks siuva aukštos kokybės apatinį trikotažą. Kiekvienam gaminiui skiriamas išskirtinis dėmesys, nes visi produktai yra siuvami rankomis ir visi jie atitinka aukščiausius europinius kokybės standartus. Didžiąją dalį žaliavų kompaniją įsigyja iš specialių tiekėjų Europoje ir gali pasigirti tuo, kad yra viena iš nedaugelio, kurios visas gamybos procesas vyksta Europoje.

Alma Lingerie siūlo Jums rinktis iš plataus Gorteks gaminių asortimento, skirtingų tipų liemenėlių, įskaitant pakeliančias (push-up), minkštais (padded), pusiau minkštais (semi padded) bei plonais (soft) kaušeliais, skirtingų kelnaičių, tokių kaip stringai, šortukai ir klasikinių. Gausi dydžių ir modelių pasiūla taip pat turėtų nudžiuginti mūsų pirkėjus.

Maudymosi kostiumėlių gamintoja Aquarilla orientuojasi į puikios kokybės medžiagas, išskirtinį gaminių komfortą ir grožį. Maudymosi kostiumėliai yra siuvami iš geriausių atrinktų itališkų audinių, kurie užtikrina, kad klientės dėvėdamos iš jų pasiūtus gaminius jaustųsi ne tik patogiai, bet ir išskirtinai. Kadangi kompanijai kiekviena moteris yra ypatinga, ji siuva platų modelių asortimentą, kad kiekviena klientė rastų ką išsirinkti pagal savo skonį ir figūrą.

Savo ruožtu Alma Lingerie džiaugiasi galėdama pristatyti šio gamintojo produkciją bei tikisi, kad iš skirtingų stilių, raštų ir spalvų maudymosi kostiumėlių įvairovės Jums pavyks išsirinkti patį gražiausią, su kuriuo Jus atrodysite tobulai. Linkime Jums smagaus rinkimosi proceso ir gero apsipirkimo!

Elektroninis paštas