Įmonės APAPRA Baltic duomenys. Veiklos rūšys: Automobiliai, transportas, pervežimai, Automobilių transportas, paslaugos, Perkraustymo darbai.

APAPRA Baltic, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (602) 23945

Internetinė svetainė: www.apapra.com

El. paštas: info@apapra.com

Darbo laikas: I-V 8.00-22.00

Direktorius: Martynas Vilkanecas

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 302578415

PVM kodas: LT100006437717

Veiklos aprašymas
Adresas: P. Lukšio g. 7, LT-08221, VILNIUS

Įmonės APAPRA Baltic veiklos aprašymas.


UAB “Apapra Baltic” – tai vietinių ir tarptautinių perkraustymų, pervežimų, trumpalaikio sandėliavimo ir pakavimo paslaugų kompanija.
Mes galime Jums pasiūlyti visas vietinių ir tarptautinių perkraustymų paslaugas: ofisų ir gyvenamųjų būstų daiktų perkraustymą, sunkių krovinių (seifų, serverių, fortepijonų, baldų ir pan.) pergabenimą, nestandartinių daiktų (staklių, gamybinės įrangos ir t.t.) perkėlimą bei asmeninių daiktų laikiną sandėliavimą. Galime profesionaliai ir saugiai supakuoti daiktus, atlikti pakrovimo-iškrovimo darbus prekybos centruose bei sandėliuose. Taip pat galime pasiūlyti baldų surinkimą – išrinkimą bei jų sustatymą į reikiamas vietas.
Teikiant paslaugas siekiame kuo mažesnių laiko sąnaudų ir aukštesnės kokybės, todėl nuolat investuojame į naujausią įrangą, transporto priemones, pakavimo medžiagas. Darbuotojai, teikiantys mūsų įmonės paslaugas, visada supažindinami su kliento įmonės vidaus taisyklėmis ir pageidavimais.

Elektroninis paštas