Įmonės Algol Chemicals duomenys. Rašyti mums. Veiklos rūšys: Maisto produktai, Gyvulininkystė, paukštininkystė, Dažai, lakas, klijai, Chemijos pramonė, gaminiai, Dažai, lakai, dažymo, lakavimo reikmenys.

Algol Chemicals, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (37) 373219

Faksas: (37) 373429

Internetinė svetainė: www.algolchemicals.lt

El. paštas: info.chem.lt@algol.lt

Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 111582599

PVM kodas: LT115825917

Veiklos aprašymas
Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas

Įmonės Algol Chemicals veiklos aprašymas.


Bendrovė "Algol Chemicals" yra gerai žinoma cheminių medžiagų tiekėja, aptarnaujanti įvairių pramonės šakų įmones.
Produktus perkame visame pasaulyje ir pristatome savo klientams į jų veiklos vietą. Tūkstančius produktų pristatome tiesiai iš savo sandėlių, o specialius užsakymus vykdome pagal konkrečius klientų reikalavimus. Rūpinamės, kad produktai būtų laikomi reikalavimus atitinkančiomis sąlygomis, juos pristatome lanksčiai ir vadovaudamiesi įstatymais.

Mūsų veiklos sritis yra Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos ir Skandinavijos šalių įvairūs pramonės sektoriai. Bendrovė "Algol" yra pramoninės paskirties chemikalų tiekimo lyderė Suomijoje. Bendrovė "Algol Chemicals" –Suomijos įmonių grupės "Algol", gyvuojančios jau daugiau kaip 100 metų, padalinys.

Esame savo veiklos srities specialistai ir visada ieškome būtent tokio sprendimo, kuris patenkintų konkretaus kliento poreikius. Taip pat klientams paaiškiname, kaip tuos produktus naudoti. Visas operacijas vykdome priimdami aplinkosaugos požiūriu saugius ir atsakingus sprendimus ir rūpindamiesi ateities kartomis.

Elektroninis paštas