Įmonės AFFECTO LIETUVA duomenys. Veiklos rūšys: Kompiuterių programinė įranga, programavimas.

AFFECTO LIETUVA, UAB

Įmonės duomenys

Telefonas: (5) 2123712

Faksas: (5) 2123713

Internetinė svetainė: www.affecto.lt

El. paštas: info@it.lt

Direktorius: Aušra Meškauskienė

Įmonės rekvizitai

Įm. kodas: 210316340

PVM kodas: LT103163416

Veiklos aprašymas
Adresas: Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius

Įmonės AFFECTO LIETUVA veiklos aprašymas.


„Affecto Lietuva“ – viena iš pirmaujančių IT paslaugų ir sprendimų teikėjų Lietuvoje, sukaupusi ilgametę sudėtingų informacinių sistemų kūrimo, diegimo ir konsultavimo patirtį.

Nuo pat įmonės įsikūrimo 1991 metais „Affecto Lietuva“ specializavosi tik IT paslaugų versle, todėl sukaupė vieną didžiausių duomenų bazių ir taikomųjų sistemų projektavimo bei diegimo patirtį Baltijos šalyse. „Affecto Lietuva“ yra įgyvendinusi daugiau nei 500 stambių projektų Lietuvoje ir užsienyje, apimančių įvairias veiklos sritis viešojo administravimo, draudimo, bankininkystės, energetikos, telekomunikacijų ir kituose sektoriuose. „Affecto Lietuva“ vienija daugiau nei 200 profesionalų komandą.

„Affecto Lietuva“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Affecto“ – informacijos valdymo sprendimų lyderei Šiaurės Europos ir Baltijos šalių regione. „Affecto“ grupės įmonės veikia visose šalyse aplink Baltijos jūrą – Lenkijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. „Affecto“ grupės įmonėse dirba daugiau kaip 1000 darbuotojų. Grupės akcijos yra platinamos NASDAQ OMX Šiaurės šalių akcijų biržoje.

Elektroninis paštas